Dnia 16.10.2023r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas I – V, którzy oddali swoje głosy na poszczególnych kandydatów. Wybory do Samorządu Uczniowskiego poprzedzone były trwającą jeden tydzień kampanią wyborczą, podczas której kandydaci do Samorządu zaprezentowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty ich programów wyborczych. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, p. Dorota Ratyńska i Weronika Bojar, zadbały o to, aby wybory były bezpośrednie, tajne, równe i powszechne. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Jakub Chmiel, klasa II LT

Z-ca Przewodniczącego: Bartosz Świderski, klasa III BTH

Skarbnik: Filip Pasek, klasa IV ITP

Sekretarz: Bartosz Kosowski, klasa IV BT

Wybory do Samorządu Uczniowskiego były swoistą lekcją demokracji dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy przekonali się, że podjęcie właściwej decyzji jest czasami bardzo trudne.

Wszystkim nowo wybranym członkom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy, a do współpracy z Samorządem zapraszamy również uczniów ze wszystkich klas!

strona główna powrót